5 najciekawszych ofert na półkolonie w Krakowie

Półkolonie dla dzieci w Krakowie

Każdego roku pragniemy wysłać nasze dzieci na wypoczynek, gdzie będą mogły odpocząć od codziennej szkoły. Jedne pragną wyjechać nad morze, a inne chciały pojechać w góry. Obecnie mamy w Polsce istnieje wiele firm, które mogą zorganizować półkolonie w Krakowie dla naszych dzieci, więc nie ma potrzeby, aby wyjeżdżały daleko od domu. Zapisanie dziecka na półkolonie pozwala mu także samodzielnie się rozwijać, poradzić sobie w trudnych sytuacjach, a także rozwijanie umiejętności współpracy. Teraz opiszemy sobie pięć najciekawszych ofert na półkolonie w Krakowie.

Najlepsze półkolonie dla dzieci -Kraków

1. AgamaSport

Tutaj zorganizujemy dla dziecka półkolonie w zależności od jego preferencji. Możemy wysłać nasze dziecko na Olimpijską przygodę, gdzie będzie się uczyć codziennie wszystkich dyscyplin sportowych, jakie mamy na olimpiadzie, czyli takie jak: strzelanie, wspinaczka górska, piłka nożna, piłka siatkowa, czy też strzelanie z łuku oraz wiele innych. Dodatkowo AgamaSport oferuje również półkolonie pod żaglami oraz półkolonie rowerowo-tenisowe. Pełną ofertę AgamaSport możesz sprawdzić na stronie www.

2. ANIKINO

Oferuje możliwość zorganizowania półkolonii, które będą odbywać się od poniedziałku do piątku. Mamy również możliwość, aby spędzić z dzieckiem całą noc z czwartku na piątek, gdzie wszystkie dzieci w ten dzień bawią się, a później wspólnie idą spać wraz z rodzicami. Dziećmi zajmują się profesjonalni animatorzy, którzy od lat zajmują się małymi klientami. Mamy zapewnione także pełne wyżywienie dla dzieci oraz wszystkie bilety wstępu na różne okolicznościowe imprezy.

3. skakAnka

Na tych półkoloniach organizowane są codziennie indywidualne zajęcia dla dzieci takie jak: wspinaczki, ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz wycieczki na świeżym powietrzu. Wszystko zawsze odbywa się pod okiem profesjonalnych i doświadczonych instruktorów więc mamy pewność, że nasze dzieci są w bezpiecznych rękach. Dodatkowo w okresie półkolonii dzieci będą zwiedzać różne okoliczne atrakcje, więc mają zagwarantowany także szereg wycieczek.

4. Planeta Robotów

W świecie robotów dzieci na półkoloniach będą nie tylko dobrze się bawiły, ale także nauczą się matematyki mechaniki oraz informatyki. Zespół doświadczonych instruktorów będzie pokazywał wszystkim dzieciom jak działa dana technologia, dzięki czemu będą one nie tylko zafascynowane, ale także będą chciały przyszłości wiązać swoją pracę w tym zawodzie.

5. Eureka

Decydując się na wysłanie dzieci na półkolonie do eureki możemy być pewni, że dzieci nie tylko będą się świetnie bawić, ale także wyniosą wiele nowej wiedzy. Półkolonie gwarantują zarówno różnego rodzaju wyjazdy edukacyjne, ale także na miejscu w pracowni będą pokazywać dzieciom, jak działają lupy, jak złapać tęczę czy jak stworzyć wystrzałowy długopis, więc będzie to na pewno coś nowego dla dzieci i z pewnością ich to zainteresuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *