5 najtańszych miejsc na urodziny dziecka w Krakowie

Urodziny dla dzieci w Krakowie

Urodziny dziecka to bardzo ważny czas dla niego samego, jak również dla rodziców, którzy organizują imprezę urodzinową. Obecnie mamy do wyboru wiele różnych miejsc w Krakowie, gdzie moglibyśmy zorganizować urodziny. Możemy wybrać jakieś miejsce na mieście, a także zorganizować je razem z przyjaciółmi w domu. W tym krótkim artykule opiszemy sobie 5 najtańszych miejsc na urodziny dziecka w Krakowie.

5 najtańszych miejsc na urodziny dziecka w Krakowie

1. AgamaSport

Proponuję urodziny dla dziecka na sportowo. Wszystkie zabawy, które będą zorganizowane zostaną tak zaprojektowane, aby podczas urodzin dzieci mogły nie tylko się bawić, ale także, aby zaznały trochę aktywności ruchowej. Urodziny na zasadach zorganizowane oczywiście z tortem i składaniem życzeń, ale dodatkową atrakcją będą różnego rodzaju dyscypliny sportowe, w których goście wraz z solenizantem będą rywalizować indywidualnie lub też wszyscy goście zostaną podzieleni na dwie drużyny. Kliknij Tutaj i zerknij na pełną ofertę.

2. ANIKINO

Kraina zabaw dziecięcych proponuje nam imprezę edukacyjną. Animatorzy zabawy przebiorą wszystkie dzieci w różne wystrzałowe stroje, pomalują ich twarze oraz przygotują dla nich różnego rodzaju zajęcia ruchowe taneczne muzyczne, a na koniec oczywiście będzie dla wszystkich pyszny poczęstunek. Wszystkie dzieci biorące udział w zabawie otrzymają pamiątkowe zdjęcia oraz gadżety, rodzice podczas oczekiwania na dziecko otrzymają darmową kawę lub herbatę.

3. LEOPARK

Centrum zabaw dla dzieci proponuje nam organizację imprezy urodzinowej w parku rozrywki. Jest to jedno z najlepszych rozwiązań, ponieważ dzieci będą miały do swojej dyspozycji różnego rodzaju zabawy i atrakcje. Będą mogły korzystać ze zjeżdżalni, trampolin, będą mogły pościgać się na mini samochodach oraz nauczą się także strzelać z pistoletu dla dzieci. Tutaj mamy pełną gwarancję, że dzieci będą tak zmęczone, a zarazem szczęśliwe, że od razu po zabawie pójdę spać.

4. AKUKUu

Organizując tutaj urodziny mam pewność, że dzieci będą zadowolone, ponieważ będą miały dostęp do wielu różnych atrakcji takich jak: zjeżdżalnie, baseny z kulkami, karuzelę, salę dyskotekową oraz multimedialną, trampoliny czy też strefę gokartów. Mamy tutaj dostępnych aż sześć sal urodzinowych, które mogą pomieścić nawet do 30 dzieciaków, więc z pewnością znajdziemy miejsce również dla swojego dziecka, aby zorganizować mu świetne godziny.

5. KINDER PLANETA

Jest miejscem, gdzie znajduje się wiele nowoczesnych placów zabaw, które dzieciaki po prostu kochają. Będą one mogły korzystać z trampoliny spędzić czas w małpim gaju czy też postrzelać z pneumatycznych armatek. Jest to jedno z najlepszych miejsc w Krakowie, gdzie możemy zorganizować fantastyczne urodziny dla naszego dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *