Gdzie kupić figurki na tort weselny

Gdzie kupić figurki na tort weselny

Od dawna wiadomo nam, że jemy również oczami dlatego każdy tort okolicznościowy powinien być ładnie udekorowany. To ciężkie zadanie zostało powierzone cukiernikom, którzy tworzą i dekorują torty. Nie na każdy tort idzie figurka, najczęściej używane są na 18 w formie ciekawych postaci lub kształtów.

Figurki na tort weselny, urodzinowy, komunijny i inne

Figurki na tort są zrobione z różnych materiałów marcepanu, czekolady itp. Wyróżniamy też figurki na tort dla dzieci a z pewnością pamiętacie figurki na torty komunijne zwykle to jakaś książka, podobne na chrzest, na ślubie tez możemy dopatrzyć się figurki zwykle stoi tam dwoje ludzi. Wiele figurek na tort weselny przedstawiane są w formie mężczyzny ubranego w garnitur i stojącej obok niego ubranej na biało panny młodej. Szukając bardziej możemy znaleźć figurki panny i pana młodego trzymających broń bądź w formie kreskówkowej. Dopatrzyć możemy się też takich smaczków jak panią młodą w rękawicach bokserskich, która właśnie uderza pochylonego już pana młodego. Wybór figurek i ozdób należy już do nas i możemy użyć ich na każdą okazję a radość sprawi dzieciom i dorosłym.

Gdzie można kupić figurki na tort

Figurki można zakupić na stronie dodatkiweselne.pl, galeriacukiernika.pl znajduje się tam ogromna ilość figurek np. figurka żelowa psi patrol. Podobne figurki znajdziemy na ŚlubneZakupy.pl jak nazwa wskazuje znajdują się tam głównie ślubne figurki, które przyciągają wzrok. Osobiście zainteresowałam się Konturem dekoracyjnym na tort Batman&Catwoman niestety sami już musicie go zobaczyć.

Pastry Creation – sklep z dekoracjami cukierniczymi

Sklep Pastry Creation oferują wysokiej jakości półprodukty cukiernicze, barwniki, formy do czekolady, dekoracje czekoladowe, dekoracje z karmelu, krążki waflowe, stojaki pod torty oraz produkty do gastronomii. Skierowane są do cukierni, kawiarni, hoteli, restauracji oraz lodziarni, które pragną uczynić swoje wyroby niepowtarzanymi i wyjątkowymi. W sklepie Pastry Creation możemy kupić czekoladę, przyprawy dodatki, pasty, jak i wiele innych produktów a w tym figurki na tort weselny.

Tort weselny to głównie nasączony biszkopt przekładany masą i udekorowany. Jednak stworzenie tortu weselnego najlepiej powierzyć profesjonalistom, jeżeli chcemy, żeby wyglądał jak dzieło sztuki. Przez wiele lat obejmowała zasada, że tort weselny powinien być biały, to obecnie się to zmienia i coraz częściej pary zamawiają ciasta z dominującymi, żywymi kolorami. Zanim zamówicie tort weselny upewnijcie się, że wszystko jest już przygotowane i dopasujcie tort do stylu wesela, sukni. Smak tortu powinien być dopasowany do pory roku zbyt ciężki latem może zniesmaczyć gości dlatego najlepiej ciężkie masy podawać jesienią i zimą a lżejsze i z owocami wiosna i latem. Wielkość tortu zależy od was tak jak i figurka weselna.