Ile kosztują korepetycje z gry na gitarze?

Korepetycje z gry na gitarze

Już od najmłodszych lat jesteśmy przyzwyczajeni do muzyki i wsłuchiwania się w różne instrumenty. Jedni decydują się na grę na perkusji a inni na grę na gitarze. Kupując dziecku już w najmłodszych latach instrument pozwalamy mu na jego rozwój intelektualny, a także emocjonalny. Granie na instrumencie dodatkowo uczy koncentracji, zdyscyplinowania oraz rozwija pamięć.

Dlaczego warto wybrać grę na gitarze?

Gitara to świetny instrument muzyczny, który wybiera coraz więcej osób już od najmłodszych lat. Warto rozwijać swoje umiejętności już jako dziecko, gdyż w przyszłości możemy dołączyć do jakiegoś zespołu i dodatkowo w ten sposób zarabiać także pieniądze.

Gra na gitarze pozwala także na wyrażanie swoich emocji, których nie możemy opowiedzieć żadnymi słowami. Gra na gitarze jest także bardzo dobrą formą rozładowania stresu nie tylko dla osób młodych, ale także dla dorosłych.

Czy warto się uczyć samemu?

Oczywiście na początku każdy zaczyna samodzielnie. Dzisiaj za pomocą internetu może poznawać proste kroki, dzięki którym będziemy lepiej grać na gitarze, niż obecnie. Jednak aby prawidłowo grać na gitarze, musimy znać podstawy, więc często wiele osób zapomina o takiej podstawie, jaką jest odpowiednia postawa podczas gry. Jeżeli już od samego początku będziemy przyjmować złą pozycję, to możemy wprowadzić później taki nawyk i mieć problemy przez wiele lat, aby wprowadzić prawidłowy nawyk odpowiedniej postawy.

Praca z nauczycielem pomoże nam również zaoszczędzić sporo czasu i już po kilku lekcjach będziemy znać wszelkie wskazówki, żeby samodzielnie móc trenować i ćwiczyć umiejętność gry na gitarze. Nauczyciel pomoże nam także wybrać bardzo prosty repertuar dostosowany do naszego wieku oraz naszych predyspozycji, aby nie narzucać zbyt dużych wymagań na początkującego ucznia.

Dodatkowo pracując z doświadczonym nauczycielem gry na gitarze, możemy na bieżąco eliminować błędy, które nauczyciel będziemy wychwytał na bieżąco. Otrzymamy także odpowiedzi na nurtujące nas pytania, będziemy mogli szybciej się uczyć, a dodatkowo patrząc jak profesjonalny gitarzysta gra na gitarze będziemy mogli zapamiętać szybko jego ruchy, układy oraz przyuczyć się odpowiedniej techniki i zawsze grać w odpowiedniej postawie.

Ile kosztują korepetycje z gry na gitarze?

Cena, jaką musimy zapłacić za gitarowe korepetycje w Bielsku w szkole gitarowej Guitar Underground zależy od stopnia naszego zaawansowania. Dla początkujących uczniów będzie to cena w granicach 20-30 zł za godzinę, a w przypadku doświadczonych graczy cena ta będzie się wahać nawet pomiędzy 50 a 100 zł. Jeżeli zdecydujemy się na korepetycje kilka razy w tygodniu to możemy dogadać się i uzyskać odpowiednie zniżki na dodatkowe godziny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *