Ile kosztuje zaprojektowanie skarpetki z własnym nadrukiem?

Ile kosztuje zaprojektowanie skarpetki z własnym nadrukiem?

Skarpetki z własnym nadrukiem cieszą się coraz większą popularnością. Jeszcze do niedawna kupowane były przede wszystkim przez młodzież. Dziś śmiało można powiedzieć, że takie skarpetki noszone są przez niemal wszystkich. Niezależnie od płci i wieku. Wszystko dlatego, że staramy się ubierać oryginalnie, a ubiór ma wyrażać nas samych.

Skarpetki z własnym nadrukiem

Skarpetki z własnym nadrukiem to idealny sposób na to, aby wyróżnić się wśród tłumu. Dodatkowo to dobry pomysł na to, aby wyrazić samego siebie. Dziś technologie druku pozwalają na produkcję skarpet z niemal każdym nadrukiem. Może być do dowolny wzór czy napis. Co ważne, skarpetki te są produkowane z materiałów wysokiej jakości. Dzięki temu nie tylko same skarpetki, ale także nadruk jest trwały. Decydując się na zakup skarpetek z własnym nadrukiem szczególną uwagę zwrócić należy właśnie na materiał. Najlepiej wybrać jest takie skarpetki, który wykonane są z materiałów naturalnych, w tym przede wszystkim z bawełny. To gwarancja tego, że skarpetki będą oddychać, noga nie będzie się w nich pocić i co ważne, będą po prostu wygodne. Oczywiście producenci skarpet z nadrukiem oferują swoje produkty wykonane z różnych materiałów. Wszystko bowiem uzależnione jest od indywidualnych potrzeb klienta.

Produkcja skarpet z własnym nadrukiem

Metod produkcji skarpet z własnym nadrukiem jest kilka. Najprostszy sposób do nałożenie wzoru na etapie produkcji skarpet. Innymi słowy, skarpetki od razu szyte są z wybranym wzorem. Tego typu metoda cechuje się dużą trwałością. Nie jest jednak zbyt tania. Inna metoda produkcji skarpetek z nadrukiem to sublimacja. Polega na nałożeniu na gotowe skarpetki tuszu sublimacyjnego. Ten w wyniki reakcji chemicznej wiąże się z materiałem i powstaje wybrany wzór. Jest to rozwiązanie proste, a zatem zdecydowanie tańsze.

Koszt skarpet z własnym nadrukiem

Skarpetki z własnym nadrukiem nie są drogim produktem. Koszt pojedynczej pary często zaczyna się już od 15 zł. Cena ta oczywiście może być wyższa. Wszystko zależy od wybranych materiałów oraz metody naniesienia nadruku. Skarpetki z własnym nadrukiem może kupić w detalu, ale również hurtowo. W przypadku zakupu hurtowego najczęściej najmniejsza liczba par jaką trzeba zamówić to ok. 50 par. Trzeba jednak wiedzieć, że w takim przypadku cena za pojedynczą parę zdecydowanie spada. W taki przypadku cena za parę może wynosić zaledwie kilka złotych. Wszystko także zależy od tego, gdzie dokonuje się zakupu. Najtaniej skarpetki z własnym nadrukiem zamówić można w sklepach internetowych. Atrakcyjną cenę można uzyskać także bezpośrednio u producenta skarpet. Zwłaszcza jeśli dokonuje się zakupu większej ilości par. Nieco drożej może być w sklepach stacjonarnych.