Randki internetowe – jak przez nie przebrnąć i kogoś poznać

Praktycznie codziennie ktoś składa zapytania na temat związków, które nie wyszły im, mimo iż byli z drugą połówką przez długi okres czasu, czasami nawet kilka lat. Dlatego w tym krótkim artykule opowiemy sobie jak zacząć poznawać właściwych ludzi, z którymi możemy nawiązać znajomości, a także umawiać się na randki online, a później przenieść znajomość do świata rzeczywistego.

Od czego zacząć randki internetowe?

Gdy znajdziemy już odpowiedni serwis, gdzie będziemy umawiać się na randki online to od razu po rejestracji najważniejsze jest to, aby wstawić swoje najlepsze zdjęcie profilowe, które będzie naszym pozytywnym wizerunkiem.

Drugim ważnym elementem w naszym profilu osobistym jest nasz opis. Starajmy się nie wymyślać rzeczy niestworzonych, a także takich, które nie mówią o nas prawdy, ponieważ kłamstwa wcześniej czy później wyjdą na jaw a najgorsze, gdy druga osoba dowie się o nas prawdy w momencie, kiedy będziemy się z nią spotykać już w świecie realnym. Najlepiej napisać osobie około 10 zdań, które będą mówić o nas to, czym się interesujemy, jakie mamy pasje oraz jakiego partnera poszukujemy czy tylko na randkę bez zobowiązań, czy może poszukujemy już stałego partnera na całe życie.

Jak rozmawiać na portalu randkowym?

Przede wszystkim musimy zacząć rozmowę od czegoś nietypowego, ponieważ jeżeli dana osoba czatuję już z kilkoma innymi osobami i od każdej już szykuje wiadomość typu Hej czy Cześć to my musimy napisać coś innego, aby wyróżnić się spośród tłumu osób, które piszą te same wiadomości i czasami nie otrzymują na niej żadnej odpowiedzi.

Jeśli to mnie zaczynamy rozmowę z drugim ja rozmówcą to najlepiej mieć od razu przygotowany plan rozmowy oraz pytania, które będziemy zadawać, dzięki czemu cała rozmowa będzie przebiegała szybko, sprawnie oraz nie będzie nudna. Najgorsze jest dla drugiej osoby, kiedy piszemy teksty, które dawno już są znane i w ten sposób stajemy się nudni, przez co nigdy może nie dojść do żadnej randki. Dlatego staraj się być jak najbardziej oryginalny w swojej rozmowie, aby druga strona czuła, że jesteś osobą, która ma coś do powiedzenia.

Pamiętaj również że rozmowa przez internet to nie jest sms, że odbiorca od razu ją odczyta i będzie do nas odpisywał za kilka minut. Czasami tutaj ludzie logują się co kilka dni i jeżeli ktoś nie odpisze cię w ciągu jednego czy dwóch dni to nic się nie stanie, ponieważ ta osoba musi być czymś zajęta i nie ma teraz czasu, aby surfować po internecie i randkować online z tobą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *