Skarpety z własnym nadrukiem – idealne na prezent

Skarpety z własnym nadrukiem na prezent

W ciągu roku mamy wiele różnych okazji, aby obdarować naszych bliskich prezentami. Często zastanawiamy się wtedy co takiego podarować naszym kochanym, aby byli zadowoleni i szczęśliwi. Niestety ten problem ma bardzo wiele osób i czasami pomysły na prezent wydają się nietrafione. Jednak wcale nie musimy wydawać mnóstwo pieniędzy, aby zadowolić naszych bliskich, gdyż bardzo dobrym rozwiązaniem okazują się skarpety z własnym nadrukiem.

Dlaczego skarpety z własnym nadrukiem to idealny pomysł prezent?

Kiedy kupujemy dla naszej bliskiej osoby zwykłe skarpety, to wydają się one nie być fajnym pomysłem na prezent. Dlatego w Krakowie powstała firma Scarry Socks, która zajmuje się produkcją kolorowych i hipsterskich skarpetek. Wiele osób zamawia skarpetki na zamówienie z własnym wzorem i kolorem dla siebie, aby wyrazić swój oryginalny styl i pokazać prawdziwą osobowość, ale dzięki temu, że możemy zamówić skarpetki na zamówienie jako prezent, możemy ten sposób nadrukować napis dla bliskiej osoby lub nadrukować odpowiedni wzór logo czy jakąś inną grafikę. Pod linkiem możesz zobaczyć dokładniejszą ofertę: https://soxnite.com/skarpety-na-prezent-8

Jakie właściwości posiadają skarpety od Scarry Socks?

Przede wszystkim pierwszy i najważniejszy czynnik, który decyduje o wyborze tych skarpet, to jest oczywiście trwałość. Niestety, ale kupując tanie podróbki możemy zauważyć już po kilku praniach oraz po kilku dniach noszenia, że skarpetki się przetarły, powstały dziurki, a tego przecież nigdy nie chcemy.

Kolejny ważny element to wygoda. Decydując się na zakup tych skarpetek możemy być pewni, że będą one miękkie i wygodne w noszeniu. Dodatkowo są wykonane z bardzo wysokiej jakości bawełny, dzięki czemu są również nieszkodliwe dla zdrowia, a także niwelują nieprzyjemny zapach.

Produkcja tych skarpetek odbywa się w kraju, więc właściciele firmy mają duży wpływ na ich produkcję. Skarpetki są pakowane w specjalne opakowania, które posiadają drewnianą tabliczkę, na której możemy dodatkowo wygrawerować własny napis.

Ile kosztują skarpety z własnym nadrukiem?

Cena za wykonanie skarpety z własnym nadrukiem nie jest jakoś specjalnie wygórowana. Skarpety możemy zamówić już w cenie 20 zł od pary, a za jedyne 5 zł będziemy mogli również umieścić dodatkowo własny napis na opakowaniu.

Jest to idealny prezent dla dzieci, które uwielbiają różnego rodzaju kolorowe skarpetki, czy też wzory na skarpetkach, więc jeżeli mamy dziecko, który nie lubi nosić zwykłych skarpet, to z pewnością takie skarpetki na przykład ze swoim superbohaterem z pewnością będzie chciał odnosić.

Jest to również bardzo dobrze przygotowany prezent dla osób starszych, które również mają swoich ulubionych pisarzy, piosenkarzy czy też aktorów i możemy sprawić, aby na skarpetkach znalazła się postać właśnie takiej osoby.

Skarpety z własnym nadrukiem to także idealny prezent, niezależnie od płci, ponieważ możemy nadrukować coś, co lubi nasza ukochana partnerka, jak również nanieść napis, który jest ulubionym cytatem naszego partnera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *