Szukasz pomysłu na wystrzałową zabawę? Zorganizuj imprezę na strzelnicy!

Szukasz pomysłu na wystrzałową zabawę? Zorganizuj imprezę na strzelnicy!

Pomysł organizowania imprez na strzelnicach nie jest może nowy, ale dopiero od kilku lat dostępne są możliwości, dzięki którym praktycznie każdą imprezę, można zorganizować właśnie na strzelnicy.

Dlaczego strzelnica na imprezę urodzinową?

Urodziny na strzelnicy to nie tylko świetny sposób spędzania czasu ze znajomymi. Impreza w takim miejscu daje naprawdę wiele możliwości i bawić mogą się na niej świetnie nie tylko zwolennicy strzelania, ale nawet osoby, które z lekkim dystansem podchodzą do tego typu spędzania wolnego czasu.

Co jest świetnego w imprezie na strzelnicy?

  • Możliwość zaproponowania swoim gościom naprawdę nietypowej rozrywki
  • Duża powierzchnia do zaaranżowania imprezy
  • Elastyczny czas imprez (można zacząć popołudniu, a nawet rano)
  • Możliwość integracji w ramach grupy

Coraz częściej na strzelnicach organizowane są imprezy, których punktem kluczowym wcale nie jest strzelanina. Może być ona przecież jedynie dodatkiem, bo większość strzelnic poza częścią strzelniczą dysponuje też barem, a nawet restauracją. Niektóre mają specjalnie przystosowane pod imprezy, z prawdziwymi scenami lub choćby miejscem na karaoke. Przestronne duże powierzchnie świetnie się sprawdzą dla amatorów śpiewania i dyskotek. Coraz częściej strzelnice łączą się z escape room lub np. parkami trampolin, na których można spokojnie zorganizować Kinder party.

Impreza na strzelnicy może zaczynać się i kończyć na strzelaniu, a poza tym być normalną, huczną zabawą, taką samą, jaką można zorganizować w restauracji czy pubie. Zwykle pakiety imprezowe są znacznie tańsze niż strzelanie indywidualne, bo kluczowa płatność to wynajęcie pomieszczeń. Dlatego też za pakiet np. 40 strzałów z broni o różnych kalibrach dla jednej osoby (przy imprezie na ponad 10 osób) to zaledwie 30 zł.

Oczywiście pakiety można dobierać indywidualnie i tak np. można ustalić, że na początku strzela się tylko z broni krótkiej, a później tylko długiej. Można zorganizować konkurs z nagrodami oraz wybrać opcję strzelania tylko painball – czyli zabawy dla osób w różnym wieku, w tym dzieci powyżej 10 lat.

Impreza na strzelnicy to nie tylko strzelanie

Coraz więcej strzelnic przygotowuje gotowa pakiety, w których uwzględnia ilość osób, ale także preferencje uczestników, którzy nie zostali uprzedzeni gdzie będzie się odbywać impreza. Dzięki temu pakiety są elastyczne i płaci się tylko za to, co zostanie „wystrzelane”. Przecież może się okazać, że któraś z zaproszonych przez nas osób zupełnie nie będzie miała ochoty na to, by strzelać z długiej i krótkiej broni.

Do pakietów zwykle proponowane są catering oraz muzyka. Może być catering zewnętrzny, może być zorganizowany przez obsługę strzelnicy. Muzyka może być grana w specjalnie do tego przeznaczonym pomieszczeniu, ale może też towarzyszyć cały czas, jeśli wynajmujemy jedno, zamknięte stanowisko strzelnicze. Wszystko zależy od naszych potrzeb i możliwości miejsca.

Jeśli więc decydujemy się na organizację imprezy urodzinowej na strzelnicy i oczekujemy kompleksowych rozwiązań od początku do końca, najlepiej wybrać miejsce, które na wstępie zaproponuje nam scenariusz imprezy. To najłatwiejsza i najwygodniejsza dla nas opcja imprezy na strzelnicy. Firma, która zajmuje się organizacją imprez na strzelnicy jest GoToShoot. Organizują imprezy urodzinowe, firmowe, integracyjne i inne. Ofertę firmy możesz sprawdzić pod linkiem: https://gotoshoot.com/pl/