TOP 5 mieszkań w Kole

TOP 5 mieszkań w Kole

Wielkopolskie Koło cieszy się ogromnym zainteresowaniem na rynku nieruchomości. Z tej racji przedstawiamy 5 najlepszych nieruchomości do kupienia właśnie w tym mieście.

Najlepsze mieszkania do kupienia w Kole

I Propozycja

48-metrowe mieszkanie, zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku, przy ulicy Wojciechowskiego. Mieszkanie pochodzi z rynku wtórnego, jednak jest w doskonałym stanie, tuż po generalnym remoncie, z możliwością zamieszkania w nim od zaraz. Mieszkanie nie jest umeblowane. Ogłoszenie pochodzi od osoby prywatnej. Cena mieszkania to obecnie 199 000 złotych.

II Propozycja

Godnym uwagi przede wszystkim ze względu na niewygórowaną cenę jest mieszkanie o powierzchni 48 metrów kwadratowych, trzypokojowe, zlokalizowane na czwartym piętrze bloku. Z przedpokoju znajduje się dodatkowe, osobne wejście, osobno znajduje się również łazienka i toaleta. Okna wymienione na nowoczesne PCV, na podłogach znajduje się parkiet. Mieszkanie z rynku wtórnego w bardzo dobrym stanie, nie wymagające sporego wkładu finansowego. Cena mieszkania to zaledwie 165 000 zł, a oferta również pochodzi od osoby prywatnej.

III Propozycja

Bardzo interesującą ofertę stanowi mieszkanie przy ulicy PCK. W tym przypadku mamy do czynienia z mieszkaniem o rekordowej powierzchni aż 72 m2. Czteropokojowy lokal znajduje się na czwartym piętrze. Mieszkanie wyposażone jest w osobną kuchnię, toaletę i łazienkę w osobnych pomieszczeniach. To kolejna propozycja pochodząca bezpośrednio od właściciela mieszkania. Mieszkanie umeblowane, nadające się do natychmiastowego wprowadzenia. Cena za nieruchomość to230 000 zł.

IV Propozycja

Nie sposób przejść obojętnie obok kolejnej kolskiej nieruchomości na sprzedaż. Tym razem chodzi o 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w bloku o powierzchni 59,4m2. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Kolejowej. Stan mieszkania jest wzorowy ze względu na mający w nim miejsce generalny remont, uwzględniający wymianę instalacji elektrycznej, hydraulicznej, drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych oraz okien. W pokojach znajdują się panele, a na ścianach we wszystkich pomieszczeniach jest położona gładź. Cena nieruchomości to 210 000 zł.

V Propozycja

Dla poszukujących mieszkania na niższym piętrze odpowiednią propozycją będzie 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Toruńskiej, znajdujące się na I piętrze w bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 55m. Do mieszkania bezpośrednio należy również piwnica oraz blaszany garaż znajdujący się w podwórzu. Kuchnia jest w pełni umeblowana. Mieszkanie wyposażone jest również w balkon. Oferta pochodzi bezpośrednio od właściciela. Cena nieruchomości to 225 000 zł.

Więcej o każdej z propozycji dowiesz się na: TOP 5 mieszkań w Kole

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *