Zasłony panelowe – co to jest?

Zasłony panelowe w biurze

Zasłony panelowe to nic innego jak piękna dekoracja ściany lub okna w naszym domu. Zasłonami panelowymi również często dekoruje się i zasłania bardzo duże obiekty zbudowane głównie ze szkła. Obecnie zasłony panelowe znalazły bardzo duże uznanie na rynku polskim i zastępują staromodne zasłony czy też białe firany.

Gdzie najczęściej stosuje się panelowe zasłony?

Najczęstsze miejsca, w których możemy zauważyć zasłony panelowe to przede wszystkim przestrzenie biurowe oraz okna w pięknych i dużych nowoczesnych hotelach. Jednak coraz więcej osób decyduję się na to, aby również u siebie w domu zamontować tego rodzaju zasłony, co sprawia, że okna wewnątrz domu stają się mocniejsze oraz ładniej udekorowane.

Zasłony panelowe są również wykorzystywane do zasłaniania okien, więc jeżeli nie chcemy, żeby ktoś nam zaglądał przez okno lub chcemy chronić się przed rażącymi promieniami słonecznymi, to panelowe zasłony są idealnym rozwiązaniem.

W jakich kolorach można kupić na zasłony panelowe?

Obecnie w dzisiejszych czasach mamy do wyboru praktycznie dowolny kolor, jaki nas interesuje czy nawet różnego rodzaju wzory, które dostępne są na panelach. Wielu producentów zezwala także na indywidualne projekty, które są wykonywane zgodnie ze wskazaniami klienta.

Najbardziej nowoczesnym rozwiązaniem są zasłony panelowe, które po rozsunięciu tworzą piękny duży obraz. Tego rodzaju panele możemy zauważyć w nowoczesnych biurowcach czy też miejscach, które zajmują się projektowaniem oraz nowoczesnym designem.

Duży wybór zasłon panelowych możesz znaleźć w sklepie „Świat firan i zasłon” w Krakowie.

Jak działają zasłony panelowe?

Najprostsze rozwiązanie to zwykły karnisz, na którym montowane są rolety. Jednak w tym przypadku wszystko musi się odbywać ręcznie i każdą roletę musimy podciągać do góry i opuszczać osobno. Producenci rolet wychodząc naprzeciw klientom, którzy nie lubią wykonywać tych czynności postanowili stworzyć elektryczny silnik, dzięki czemu za pomocą jednego kliknięcia będziemy mogli rozsuwać czy też zasuwać zasłony panelowe.

Jeśli zatem nie masz pomysłu na dekoracje swojego okna, to warto zastanowić się nad wybraniem dobrych rolet, dzięki czemu twoje okno zyska nowoczesnego wyglądu. Panelowe zasłony mogą być stosowane zarówno w małych oknach, jak również bardzo dużych, gdyż rolety możemy zamówić w wielu różnych rozmiarach. Jeśli decydujesz się na zakup rolet w jednym kolorze, to bardzo dobrym rozwiązaniem jest wybór zasłon, które są w kolorze ścian twojego budynku. Przy bardziej skomplikowanych zamówieniach warto wcześniej skontaktować się z obsługą klienta, która pomoże nam dokonać najlepszego wyboru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *