Najbardziej ekskluzywny wózek golfowy na świecie

Najbardziej ekskluzywny wózek golfowy na świecie

Golf jest jednym z najbardziej ekskluzywnych sportów na świecie. Producenci cały czas prześcigają się w wypuszczaniu na rynek coraz lepszych akcesoriów i przyrządów do gry w golfa. W tym artykule skupimy się na wózkach golfowych. Poniżej prezentujemy opisy najbardziej ekskluzywnych wózków na świecie.

 Wózek golfowy Garia

Jednym ekskluzywnych wózków  na świecie jest Garia. Wózek ten cechuje się:

  • bardzo dobrym poziomem wykończenia,
  • specjalnym dostrojonym zawieszeniem.

Napęd wózka został stworzony przez firmę produkującą skrzynie biegów do motocykli, a stosowane aluminium jest również z tej samej tłoczni. Na pokładzie znajduje się lodówka, która pozwoli nam na przechowywanie napojów we właściwej temperaturze. Obok lodówki wózek posiada także specjalny uchwyt na kubek oraz inne przydatne akcesoria, które na pewno znajdą uznanie u pasjonata gry w golfa. Za opisywanym wózek golfowy musimy zapłacić prawie 14 tysięcy euro.

Wózek golfowy Cadillac Escalade Golf Cart

Kolejnym ekskluzywnym wózkiem na świecie jest Cadillac Escalade Golf Cart, który jest wart swojej ceny. Wózek ten powoduje zachwyt swoim wyglądem. Podstawowa wersja tego wózka kosztuje prawie 15 tysięcy dolarów, ale koszt jego może ulec zwiększeniu, jeżeli będziemy chcieli wyposażyć go w dodatkowe funkcje. Wspomniany wózek zawiera dach pozwalający na zasłonięcie pojazdu, felgi 15 calowe, skórzane fotele oraz regulowaną kolumnę kierownicy. Wszystko to sprawia, że wózek ten jest postrzegany jako mini samochód.

Wózek golfowy Hummer H1 Golf

Następnym również ekskluzywnym wózkiem na świecie jest Hummer H1 Golf. Główna cecha wyróżniająca ten wózek to masywność. Producenci utrzymali ten wózek w klimacie samochodu terenowego bądź wojskowego. Silnik umożliwia zwiększenie jego mocy do 5 lub nawet 9 KM. Zawiera on również bogate i dopracowane wyposażenie.

Wózek golfowy Drive2 Carb

Drive2 Carb to również kolejny wózek, który zasługuje na bycie w grupie ekskluzywnych wózków na świecie. Cechuje się ekonomicznym 4-suwowym silnikiem, który wyróżnia się bardzo cichą pracą. Dodatkowe jego cechy to:

  • nowa stylistyka nadwozia,
  • wnętrze zaprojektowane z myślą o ergonomicznym użytkowaniu.

Opisywany wózek posiada także modułowe nadwozie, które gwarantuje łatwość utrzymania oraz  deskę rozdzielczą podobną do stosowanych w samochodach. Niezależne tylne zawieszenie sprawia, że ten wózek jest jeszcze bardziej luksusowy oraz przednie zawieszenie, która ogranicza kołysanie i pozwala na płynną jazdę. Koszt tego wózka golfowego to 26 900 złotych. 

Więcej ciekawych informacji na temat wózków golfowych znajdziesz na stronie www.