Szkolenia Poznań

Szkolenia Poznań

Rozwijanie kompetencji podczas szkoleń to właściwy wybór dla wielu osób, ponieważ w ten sposób można odpowiednio zadbać o przyszłość firmy, ale też o skierowanie jej działań na właściwe tory, tak aby atmosfera w niej była jak najlepsza i każdy wiedział jakie ma zadania do wykonania.

Szkolenia sprzedażowe w oparciu o Sales Disc Profile

Zdecydowanie się na szkolenie sprzedażowe tego typu to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż można się dowiedzieć na jakim poziomie znajdują się umiejętności sprzedażowe danej osoby, a na jakim powinny się znajdować. Oprócz tego kursanci dowiedzą się jak mają tworzyć plany sprzedażowe, aby realizować je w stu procentach za każdym razem. Zainteresowani poszerzą też wiedzę z zakresu analizowania profili poszczególnych klientów, aby dowiedzieć się na jakie elementy muszą zwracać uwagę podczas rozmów z nimi.

Zarządzanie zespołem wielopokoleniowym

Przydatnym typem szkolenia w wielu firmach może okazać się też zarządzanie zespołem wielopokoleniowym. Zainteresowani mogą dowiedzieć się jak umiejętnie dobierać taki zespół, aby mógł on efektywnie pracować i na jakie cechy charakteru zwracać szczególną uwagę w procesie rekrutacji. Dodatkowo właściciel firmy może poszerzyć również swoją wiedzę na temat budowania kadry menedżerskiej dla takiego zespołu, aby osoby wchodzące w jej skład dały radę zapanować nad tego typu zespołem i wyciągnąć z niego jak najwięcej.

Szkolenia menedżerskie na linii dawny kolega – obecny szef

Zdecydowanie się na szkolenia menedżerskie tego typu to bardzo dobry krok. Zainteresowani dowiedzą się jak mają zwracać się do dawnych kolegów, jak ich traktować, co oznacza ich awans zawodowy i na jakich elementach powinni skupić się na nowym stanowisku, aby skutecznie realizować swoje zadania. Dodatkowo kursanci dowiedzą się na jakich działaniach oprzeć swoje pierwsze decyzje, jak ukształtować swoje relacje z podwładnymi, którzy jeszcze do niedawna byli kolegami na równorzędnym stanowisku. Szkolenie pomoże też wyznaczyć takim osobom różne cele i priorytety, aby menedżer poradził sobie ze wszystkimi obowiązkami.