Zarządzanie stresem – szkolenie

Zarządzanie stresem – szkolenie

Szkolenia z zakresu zarządzania stresem i emocjami są przydatne dla wielu osób, nie tylko dla menadżerów oraz kierowników, ale też dla zwykłych osób, które od czasu do czasu występują przed większą publicznością lub po prostu mają pewne problemy ze stresem i nie umieją sobie z nimi samodzielnie poradzić.

Szkolenie z umiejętności osobistych

Trening nad własnymi emocjami daje dużo dobrego, przede wszystkim na szkoleniach dużo miejsca poświęca się trenowaniu własnej uwagi, dzięki czemu zbuduje się silną więź z własnymi emocjami, które będzie można w ten sposób prawidłowo kontrolować. Szkolenia nauczą też poszczególne osoby akceptować samych siebie, własne wady, ale też własne zachowanie, dzięki czemu stres w życiu człowieka będzie odgrywał zdecydowanie mniejszą rolę, a już na pewno mniej negatywną.

Takie szkolenia prowadzone są w profesjonalny sposób, przez doświadczonych specjalistów, którym można zaufać w stu procentach. Proponowane zainteresowanym są różne ćwiczenia coachingowe, które prowadzą do tego, że emocje nie będą miały już większego wpływu na zachowanie człowieka, a więc nie zestresuje się on w najmniej odpowiednim momencie i będzie kontrolował emocje przy każdej nadarzającej się sytuacji. Oczywiście potrzebna jest w tym przypadku ciężka praca oraz zaangażowanie kursantów, ale dzięki temu osiągnie się optymalne efekty końcowe takiej terapii. Do tego na szkoleniach pojawiają się też przeróżne ćwiczenia oddechowe, dzięki którym można się wyciszyć, uspokoić i zrozumieć jak kontrolować emocje, aby nie niosły one za sobą negatywnych następstw.

Szkolenie zarządzanie stresem – dane

Szkolenie zarządzanie stresem jest organizowane przez firmę Berndson. Najbliższe szkolenie odbywa się w Poznaniu a jego koszt wynosi 1370zł (netto). Szkolenie jest prowadzone w otwartej grupie, która maksymalnie liczy 16 osób.