TOP 3 domki do wynajęcia w Beskidzie Niskim

TOP 3 domki do wynajęcia w Beskidzie Niskim

Jeśli kochasz góry, ale jesteś już zmęczony spędzaniem czasu w zatłoczonym Zakopanem lub innych popularnych turystycznych destynacjach, mamy dla Ciebie alternatywę. Beskid Niski to pasmo górskie wchodzące w skład Karpat. Znajduje się ono między przełęczą Łupkowską i Tylicką. W rejonie tym znajdują się zarówno parki narodowe oraz krajobrazowe jak i mnóstwo zabytków. Dzięki temu jest to idealne miejsce, aby poczuć górski klimat równocześnie uciekając od typowego turystycznego zgiełku. Prezentujemy zatem najlepsze miejsca noclegowe w Beskidzie Niskim.

Ośrodek wypoczynkowy „Wczasy pod Gruszą”

Dokładnie tak jak sugeruje nazwa, ten ośrodek jest idealnym miejscem do wyciszenia się i spędzania spokojnego wypoczynku z całą rodziną. Domki znajdują się w Beskidzie Gorlickim, który jest częścią Beskidu Niskiego. Znajdują się w oddali od miejskiego zgiełku, otoczone lasem. W okolicy natomiast dostępne jest  wiele szlaków (np. św. Jadwigi Królowej, winny oraz królewski szlak rowerowy) mnóstwo okazów architektury drewnianej oraz muzeum przemysłu naftowego. Drewniane klimatyczne domki wyposażone są w kominki, ale również jacuzzi i altanki z grillem dzięki czemu można wypoczywać tam przez cały rok. Do wynajęcia dostępne są trzy domki, w których może zamieszkać 6 osób. Oferta zaczyna się już od 20zł!

Pełną ofertę znajdziesz na stronie www.

Sokolskie Chaty

Ten ośrodek, znajdujący się na obrzeżach miasta Gorlice, nie oferuje zwykłych drewnianych domków w górach. Sokolskie Chaty pochodzą z początków XX wieku. Zostały wyremontowane w taki sposób, aby zapewnić gościom maksymalny komfort, równocześnie utrzymując niepowtarzalny klimat budowli. Domki otoczone są przyrodą, ponieważ ośrodek znajduje się w sąsiedztwie lasu. Co więcej, na jego terenie można spędzać czas w specjalnie zaprojektowanym ogrodzie składającym się zarówno z roślin ozdobnych jak i drzewek owocowych. Oferta obejmuje trzy domki, w których zależnie od wielkości może mieszkać od trzech do sześciu osób. Co bardzo istotne, ośrodek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Ponadto Sokolskie Chaty oferują możliwość wybudowania drewnianego domku na sprzedaż.

Buczynowa Dolina

W tym miejscu zwyczajnie nie można się nudzić. Ośrodek zapewnia tyle atrakcji, że jego zaciszne położenie jest niemal konieczne, aby wypocząć po aktywnym dniu. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia sprzętu z sankami, sliderami, leżakami, nartami biegowymi oraz rowerami. Ponadto można skorzystać z wioski SPA o nazwie Witalna Buczynowa, w której mamy do wyboru kilka rodzajów sauny. Co więcej ciągle odbywają się tam różne interesujące warsztaty np. kosmetyki ziołowej. Na szczęście po dniu pełnym wrażeń można zrelaksować się w salonie z kominkiem. Oferta składa się z 7 pokoi i 1 studia. Uprzedzając wcześniej można zabrać ze sobą pupila. W ośrodku organizowane są także wesela. A żeby tego było mało po zapisaniu się do newslettera otrzymujemy przepisy z kuchni ośrodka. Natomiast gdy już odwiedzimy Buczynową Dolinę czekać na nas będzie słoik ekologicznego dżemu lub miodu oraz kieliszek nalewki Buczynówki z trawą żubrową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *