Najtańsze domy na sprzedaż w Kole

Najtańsze domy na sprzedaż w Kole

O własnych, zupełnie niezależnych od nikogo czterech kątach marzy coraz więcej z nas. Niektórzy z nas realizują swoje marzenia, osiedlając się w najbardziej uroczych zakątkach Polski, takich jak Koło w województwie wielkopolskim. Tutaj również można znaleźć atrakcyjne oferty – i to także przyciąga zainteresowanych z różnych stron Polski.

Czym się kierować przy wyborze?

Szukając najtańszego domu w Kole trzeba się jednak zastanowić, jaki jest tego cel – czy szukamy domu, w którym od razu będziemy mogli zamieszkać czy bardziej zależy nam na zrujnowanej kupie cegieł, ale za to posadowionej na atrakcyjnej działce, dzięki czemu wszystko można zacząć od nowa. Przedstawiamy jedne i drugie oferty, ponieważ decyzja nie zawsze jest prosta.

Zdecydowanie najtańszym domem na sprzedaż w Kole jest propozycja 7-pokojowego domu przy Słonecznej 19. Dom posiada wszystkie media, a więc prąd, gaz, wodę oraz kanalizację. Ogrzewanie jest węglowe – centralne. Dojazd do posesji drogą asfaltową.  Ogrodzenie działki za pomocą metalowej siatki. Dom jest wolnostojący, dwukondygnacyjny, o powierzchni 246,74 m2 wraz z działką 706 m2. Nie posiada strychu ani piwnicy. Jego cena to zaledwie 200 000 zł.

Ceglana kamienica na samej starówce to kolejna propozycja na naszej liście. Kamienica jest do sprzedania wraz z przynależącymi do niej budynkami gospodarczo-garażowymi. Nieruchomość może być przeznaczona zarówno na cele komercyjne – handlowo-usługowe, jak i na mieszkalne. Kamienica o powierzchni 210 m2, podpiwniczona, wykonana z cegły w latach przedwojennych. Do budynku przynależy działka o powierzchni 722 m2. Cena: 288 000 zł.

Na sprzedaż jest również sympatyczny domek zlokalizowany około dwóch kilometrów od ścisłego centrum Koła. Powierzchnia samego domu to 104,75 m2, a przynależącej do niego działki – 348 m2. Działka jest ogrodzona oraz odpowiednio uzbrojona w instalację elektryczną, kanalizację miejską oraz wodę. Chociaż oryginalnie budynek jest parterowy, istnieje możliwość zaadaptowania poddasza. Dom składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz kotłowni i korytarza. Dodatkowo do nieruchomości przynależy również jednostanowiskowy garaż wykonany z blachy. Cena nieruchomości jest naprawdę atrakcyjna i wynosi 299 000 zł.

Ostatnia propozycja to 6-pokojowy, piętrowy dom w odległości ok.1,5km od centrum. Powierzchnia mieszkalna wynosi 171 m2, zaś działki – 1065 m2. Okna są nowe, plastikowe, a ogrzewanie mieszkanie jest zarówno węglowe, jak i kominkowe. Cena tego wolnostojącego domu to  335 000 zł.

Z wszystkimi wyżej wymienionymi ofertami dokładniej zapoznasz się w biurze nieruchomości ABA lub na stronie www.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *