3 najlepsze biura nieruchomości działające w Kole

Obrót nieruchomościami

Kupowanie nieruchomości za pośrednictwem profesjonalnych biur jest znacznie wygodniejsze, niż kłopotanie się wszystkimi formalnościami samodzielnie.Jeśli jest to nasz pierwszy zakup nieruchomości, szczególnie dobrze jest zdać się na profesjonalizm biura, który dodatkowo zawsze sprawdza wszystkie kwestie administracyjno-prawne związane z daną nieruchomością. Poniżej przedstawiamy TOP 3 najlepszych biur nieruchomości działających na terenie Koła.

ABA Nieruchomości

3 najlepsze biura nieruchomości działające w KoleTo pierwsze z naszej czołówki. Za cel obrali sobie profesjonalne pośredniczenie we wszelkich transakcjach związanych z obrotem nieruchomościami na terenie miasta. Z ich pomocą można bezpiecznie i w przyjemnej atmosferze zakupić lub sprzedać mieszkanie, dom, działkę czy lokale oraz działku użytkowe lub budowlane. Pośredniczą również w wynajmie, zamianach, są w stanie zapewnić wszelką możliwą obsługę prawną. Sprzedaż to jednak nie wszystko – zajmują się również analizą, specjalistycznymi ekspertyzami czy fachowym doradztwem. Zespół stanowi właściciel oraz dwie pośredniczki nieruchomości. Wszystkie transakcje oferowane przez firmę są w pełni bezpieczne i zawsze dokładnie sprawdzane pod względem wiarygodności.

TOK Nieruchomości Wiesław Nowiński

To kolejna firma z długim stażem na rynku. Działa z powodzeniem od 1996 roku i jest jedną z najlepiej prosperujących, rodzinnych firm tego typu. Głównym zadaniem firmy jest kompleksowa obsługa, w skład której wchodzi nie tylko profesjonalne doradztwo w zakresie kupna, sprzedaży czy najmu działek – rekreacyjnych, budowlanych, rolnych, leśnych, inwestycyjnych, mieszkań, domów czy nieruchomości komercyjnych, ale również obsługa kredytowa. W ofercie można znaleźć również domy drewniane oraz szkieletowe. Jeśli doliczyć do tego szeroką ofertę pochodzącą zarówno  z rynku pierwotnego, jak i wtórnego, można otrzymać ofertę doskonałą. Za pośrednictwem firmy można również nabyć zdarzające się bardzo rzadko w przypadku biur nieruchomości całe gospodarstwa rolne.

IMMOBILES Biuro Obrotu Nieruchomościami

Trzecie z biur również powstało już w 1996 roku, do dzisiaj świadcząc usługi zawsze na najwyższym poziomie. Założycielem, właścicielem i jednocześnie licencjonowanym rzeczoznawcą jest inż. Marek Szczesiak. Wraz z nim praktycznie od samego początku współpracuje córka Justyna, posiadająca wykształcenie prawnicze. Kompleksowość usług gwarantowana jest dzięki współpracy z najlepszymi w okolicy geodetami, spółdzielniami mieszkaniowymi, pośrednikami, biurami rachunkowymi, prawnikami, powiatami czy urzędami miast oraz gmin. Firma gwarantuje profesjonalne pośrednictwo w kupnie, sprzedaży, najmie oraz zamianie nieruchomości, a także różnorodne wyceny oraz prawne i podatkowe doradztwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *