TOP 3 Shooting Range in Cracow

TOP 3 Shooting Range in Cracow

Mimo że temat broni budzi wiele kontrowersji wśród społeczeństwa, warto dostrzec pozytywne aspekty strzelectwa. Ten alternatywny sposób spędzania wolnego czasu cieszy się coraz większą popularnością. W Krakowie funkcjonuje wiele strzelnic, gdzie możesz miło spędzić czas, ale również odstresować się. Zastanawiasz się, która strzelnica w mieście jest najlepsza? Poniższy ranking pomoże ci podjąć decyzję, a Ty odwiedzisz jedną z trzech najlepszych strzelnic w mieście!

GoToSchoot

Strzelnica GoToShoot zlokalizowana jest przy ul. Pasternik 128 w Krakowie. Bez problemu dojedziesz tam samochodem z centrum (około 8 kilometrów), ale również komunikacją miejską. Kursują tam autobusy numer 238, 248, 258 (przystanek: Droga do Rząski). Prócz korzystnej lokalizacji, strzelnica GoToShoot oferuje kilkadziesiąt krytych stanowisk do strzelania kulowego na 25 i 50 metrów, ale również oś strzelecką o długości 100 metrów. Oferta kursów jest bardzo szeroka. GoToShoot oferuje szkolenia na wielu poziomach – od podstawowego do zaawansowanego, możesz więc zacząć tu swoją przygodę z bronią, ale również udoskonalić dotychczasowe umiejętności w obsłudze broni krótkiej oraz długiej. Szeroka oferta szkoleniowa nie jest jedyną zaletą strzelnicy GoToShoot. Możesz tu zorganizować spotkanie firmowe lub rodzinne i zaskoczyć najbliższych współpracowników czy członków rodziny. Wykwalifikowana kadra pomoże ci w zorganizowaniu kreatywnej imprezy integracyjnej, urodzin czy niespodzianki dla przyszłego pana młodego czy panny młodej (w ofercie GoToShoot są wieczory kawalerskie i panieńskie).

Telefon: +48 503 800 949, mail: info@gotoshoot.com, link do strony www

GrotGun

GrotGun to kolejna strzelnica na terenie Krakowa godna zainteresowania (blisko obwodnicy miasta oraz portu lotniczego). Ma bardzo ciekawą stronę internetową, na której możesz stworzyć spersonalizowany pakiet strzelniczy, w którym ustalasz z jakiej broni chcesz strzelać (długiej, krótkiej, a może historycznej z okresu II wojny światowej? Decyzja należy do ciebie). Strzelanie odbywa się pod profesjonalną opieką instruktorów, którzy chcą obalić mit o strzelaniu jako zajęciu zarezerwowanym tylko i wyłącznie dla sportowców czy służb mundurowych. Oferta GrotGun skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych: turystów oraz firm. Strzelectwo to innowacyjny pomysł na organizację imprezy firmowej, który pozwoli nie tylko na dobrą zabawę, ale również na odstresowanie się. Ważne jest wcześniejsze zarezerwowanie usługi. Możesz to zrobić mailowo lub telefonicznie.

Telefon: +48 536 103 104, mail: grotgun.office@gmail.com

Shooting Academy

Strzelnica Shooting Academy oferuje treningi, zawody oraz liczne eventy (firmowe imprezy integracyjne, wieczory kawalerskie i panieńskie) dla firm oraz osób indywidualnych. Świetna lokalizacja również sprzyja wizycie (strzelnica znajduje się na Podgórzu, ul. Jana Surzyckiego 16). Dojazd do strzelnicy jest banalnie prosty. Możesz dojechać autem, ale również komunikacją miejską, np. autobusem numer 123, 125, 158 (przystanek Surzyckiego znajduje się 150 metrów od strzelnicy). Prócz przekazania wiedzy o bezpiecznym posługiwaniu się bronią strzelnica gwarantuje dobrą zabawę i skuteczne odstresowanie. Shooting Academy przychodzi również z pomocą jeśli chcesz podarować komuś innowacyjny prezent. W swojej ofercie Shooting Academy posiada bony upominkowe, które będą wyjątkowym prezentem dla każdego, kto chce doświadczyć mocnych wrażeń (bony upominkowe są wystawiane na dowolnie wybrany pakiet strzelecki).

Telefon: +48 721 000 505, mail: shooting.cracow@gmail.com