Jeśli chcesz zjeśc wszystkie smaki – fasolki

Jeśli chcesz zjeśc wszystkie smaki - fasolki

Fasolki wszystkich smaków są lubiane przez dzieci na całym świecie. Warto dodać, że są to jedne z najbardziej kultowych cukierków na świecie. Każdy fan dobrej zabawy powinien ich spróbować.

Rodzaje fasolek

Na uwagę zasługuje fakt, że w Ameryce są one obecne zawsze podczas spotkań towarzyskich. Ich pomysłowe wykonanie z pewnością zaskoczy każdego sympatyka słodyczy. Należy pamiętać, że smaki są różne i nie wszystkie należą do pysznych. Jelly Belly Bean Boozled charakteryzują się różnymi smakami. Cukierki wyglądające tak samo mogą mieć zupełnie inne walory smakowe. Jeden może mieć smak kokosowy, a drugi skisłego mleka. Inne popularne zestawienia smaków to popcorn maślany-zepsute jajko, bananowo-truskawkowe smoothie-zdechła ryba. Jak widać smaki znacznie się od siebie różnią. Jest to doskonała gra dla całej rodziny. Pyszne fasolki mieszają się z niekoniecznie smakowitymi odpowiednikami. Jest to zabawa dla odważnych osób, które nie boją się niczego. W ten sposób można ciekawie spędzić czas z przyjaciółmi. Mieszanka cukierków została tak przygotowana, żeby osoba, która je próbuje nie miała pojęcia jaki smak bierze do ust. Należy dodać, że cukierki występujące w parach mają ten sam kolor. Jednym z najciekawszych smaków jest zepsute jajko. Mina osoby, która próbuje fasolki o smaku zepsutego jajka jest bezcenna. W Stanach Zjednoczonych organizowane są nawet zawody, w których rywalizują fani tego typu słodyczy. W pierwszej kolejności cukierki są przesypywane do miseczki lub innego naczynia.

Popularność słodyczy

Później osoby, które rywalizują biorą do ust fasolki, które mają taki sam kolor. Ich reakcja pokaże, kto z nich trafił na tradycyjny smak, a kto na smak pochodzący z życia codziennego. Fasolki wszystkich smaków zawitały również do Białego Domu i były jedną z ulubionych przekąsek Ronalda Reagana. Na uwagę zasługuje fakt, że prezydent USA trafił na pomysł fasolki o smaku amerykańskiej borówki, która miała barwy flagi amerykańskiej. Były one obecne podczas spotkań przywódców państw, a także wchodziły w skład wyposażenia Air Force One. W Stanach Zjednoczonych zdobyły tak dużą popularność, że w 1983 roku włączono je do menu przygotowanego dla astronautów promu Challenger. Inne ciekawe smaki fasolek z życia codziennego to psia karma, śmierdzący robak oraz wymiociny. Należy dodać, że prawdziwy smak fasolki jest wyczuwalny dopiero po przegryzieniu. Dlatego tak ciężko rozpoznać dobrą fasolkę, ponieważ nienaruszone nie uwalniają żadnego zapachu. Każda znajduje się w cukierkowej otoczce. Fasolki występują w 10 kolorach i 20 smakach.