Zakłady bukmacherskie online – obstawiaj bez wychodzenia z domu

Zakłady bukmacherskie online - obstawiaj bez wychodzenia z domu

Zakłady bukmacherskie podnoszą emocje. Każdy z nas niewątpliwie zna się na konkretnym sporcie. Najczęściej obszarem zainteresowań jest piłka nożna. Chętnie oglądamy również rozgrywki reprezentacyjne, duże imprezy (Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Świata) czy chociażby skoki narciarskie. Jak wiele potrzeba, aby postawić przysłowiowy kupon?

Dostęp do sieci ułatwia wszystko

Wizyta u bukmachera w wersji stacjonarnej, nastręcza dodatkowych trudności. Trzeba dojechać do punktu, wybrać interesujące nas spotkania oraz opłacić kupon. Warto wiedzieć o tym, że dane wydarzenia są dostępne tylko do określonej godziny. Jeżeli więc spóźnimy się o kilka chwil, nie wybierzemy w pełni interesującego nas repertuaru.

Alternatywą są zakłady bukmacherskie online. To metoda szybka, posiadająca dodatkowe zalety (na przykład rozbudowaną ofertę live). Aby zagrać, trzeba stworzyć swoje konto. Zazwyczaj na tym etapie wybiera się hasło oraz nazwę użytkownika. Każde konto jest następnie weryfikowane (wymogi ustawy hazardowej). Po przesłaniu odpowiednich skanów, aktywuje się możliwość zawierania zakładów.

Pierwszy depozyt – jaki bukmacher będzie odpowiedni?

Zakłady bukmacherskie określa się mianem rekreacyjnych. Każdy jednak lubi wygrywać. Aby ułatwić sobie rozgrywkę, warto wybrać odpowiednią ofertę powitalną. Każda firma posiada pewnego rodzaju bonus dla nowych graczy. Może to być dodatek od wpłaty, darmowy zakład bez ryzyka albo tzw. freebet. Co najlepiej wybrać? To już raczej kwestia indywidualnej strategii. Pamiętać należy tylko o jednym.

Legalni w świetle prawa są bukmacherzy posiadający licencję Ministerstwa Finansów. Jeżeli chcemy uniknąć kłopotów w przyszłości, grajmy legalnie. Listę możemy znaleźć bez problemu w sieci na stronie Ministerstwa. W głównej mierze opiera się na bukmacherach stacjonarnych (Fortuna, STS, Totolotek, forBet, Milenium, LVBet, eToto). Co ciekawe, licencję posiada również SuperBet i Betonline (ale póki co tylko dla placówek naziemnych). ,,W kuluarach” mówi się o kilku potencjalnie nowych podmiotach.

Hazard uzależnia – kontroluj emocje

Zakłady bukmacherskie w sieci mają niewątpliwe plusy. Natychmiastowe depozyty wymagają jednak od gracza pewnej dozy samokontroli. Pieniądze łatwiej wydaje się bezgotówkowo. Na szczęście, poszczególni bukmacherzy umożliwiają kontrolowanie wydatków. Limity można ustawić na swoim koncie gracza.

Pamiętać należy również o tym, że to przede wszystkim zabawa. Nikt nie jest nieomylny. Każdy z nas zapewne przegra oraz wygra pewne sumy pieniędzy. Kluczem do udanej rozrywki staje się umiar. Trzeba wiedzieć, jaką część budżetu przeznacza się na grę oraz pilnie kontrolować tę ilość.